31 grudnia, 2018

Podsumowanie roku 2018

Będzie szybko, zwięźle i na temat! :)
Raczej nie zaliczam tego roku do jednego z najbardziej udanych, ale nie było najgorzej. Jednak był to jeden z najbardziej intensywnych roków pod względem wszelkich wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi. Jakby wyciąć te niefajne wspomnienia, których w sumie nie było tak wiele, to było naprawdę całkiem fajnie!!
  
Fot. Klaudia Prabucka
W tym roku pojawiliśmy się 5 razy na zawodach agility i aż 9 razy na zawodach frisbee! 💓 Jeśli chodzi o największe sukcesy: udało nam się przejść do klasy A2 z Kiwi! A z frisbowych to aż 9 razy udało nam się stanąć na podium! Figusia zadebiutowała na oficjalnych zawodach, co prawda w zerówkach, ale zawsze to jakiś krok... i udało nam się w jednym biegu zająć 3-cie miejsce, a 5 na 6 biegów było ukończonych na czysto!
Wystartowałam pierwszy raz na zagranicznych zawodach i w dodatku były to Mistrzostwa Europy Dogfrisbee - niezapomniane przeżycie!

fot. Ewa Biedna

Fot. Dominika Banasiak

Zorganizowałam w tym roku 3 seminaria - 2x z Pająkiem i raz z Paulą Gumińską.
Ostatnie, posezonowe seminaria (najpierw z Paulą, potem z Pająkiem) to były jedene z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć i polecam każdemu wybrać się na takie, po sezonie! Wiele osób uważa, że nie mają one sensu, a mi one tak dużo dały do myślenia! Czasem zapominamy o tak prostych rzeczach, które wbrew pozorom bardzo wpływają na naszą pracę z psami.
Fot. Latent Image
Miłym zaskoczeniem tego roku jest rozpoczęcie super współpracy ambasadorskiej z nową firmą na naszym rynku - DogVenture! Jeśli nie znacie - zajrzyjcie do ich sklepu, na facebooka, czy instagrama! Świetne jakościowo produkty, a z wraz z Nowym Rokiem startują z kolejnymi super pomysłami!Na przyszły rok mam trochę planów. Przede wszystkim chciałabym zainwestować w siebie i swój rozwój, brać udział w seminariach z zagranicznymi zawodnikami, szkoleniach. Bardzo bym chciała wybrać się na Mistrzostwa Europy Dogfrisbee, które odbędą się w Bolonii, chciałabym przynajmniej wystartować na tylu zawodach agility jak w tym roku i w końcu wystartować z Figą na zawodach oficjalnych agility w openach! Jeszcze mam jeden cel: wystartować w konkurencji dystansowej na zawodach frisbee!
Końcówka następnego roku zapowiada się ciekawie, ale mam nadzieję, że wszystkie plany zostaną pozytywnie zrealizowane. 😊Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszelkich marzeń, zrealizowania postawionych sobie celów, szczęścia, radości i przede wszystkim zdrowia! Trzymajcie się! Szczęśliwego Nowego Roku 2019! 💙


Fot. Justyna Przepióra


Fot. Dominika Banasiak

Fot. Tomasz Mońko

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza