17 grudnia, 2016

Kieszonkowe lusterko od PupiLu! :)PupiLu - firma, która zajmuje się produkowaniem gadżetów dla psiarzy! Zajdziecie tam kalendarze, kubki, plakaty, poduszki, zegarki, etui na telefony, naklejki i wiele innych gadżetów.

Rok temu miałam okazję współpracować z tą firmą i wspominam tą współpracę bardzo miło. Jakość produktów jest naprawdę super, mój kubek jest bardzo często prany w zmywarce, a nadruk nie ulega zniszczeniu, kolor nie wyblakł, nie zmienił się, co jest dla mnie ogromnym plusem, ponieważ nawet kubki, które kosztują bardzo duże pieniądze w sklepach po kilku myciach tracą kolor lub nadruk się ściera - a tu nic!
W prezencie otrzymałam lusterko z grafiką tym razem borderkową. :)Lusterko wiadomo do czego służy! :) Jest metalowe, zamykane i posiada 2 lusterka - w tym jedno trochę powiększające. Jego średnica wynosi 7 cm, więc zmieści się wszędzie - do kieszeni, torebki, plecaka.Cena wynosi 34 zł.


Oprócz tego muszę wspomnieć o świetnym (!!!) kontakcie z klientem. Wszystko poszło bardzo sprawnie, w tym wysyłka. :D
No i chciałam podziękować za wyrozumiałość, bo recenzja ta miała się pojawić dużo wcześniej, ale z powodu choroby Kiwi nie miałam nawet czasu usiąść i napisać tego posta.


Koniecznie wpadnijcie tutaj!
https://www.pupilu.pl/
https://www.facebook.com/PupiLuOfficial/
https://www.instagram.com/pupilu.pl/

Grafika by PupiLu

1 komentarz:

  1. O lusterku od PupiLu jeszcze nie słyszałam :) Mam za to kubek, etui na telefon, bluzkę ufffff... Wszystko bardzo porządnie zrobione :)

    daisysportingyork.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń