31 grudnia, 2016

2016


Coś się zaczyna, a coś się kończy.Rok 2016 ciężko mi opisać. Pod względem prywatnym szczerze powiedziawszy nie było szału, aczkolwiek był to dobry "psi" rok.Poznałam masę wspaniałych ludzi, nabyłam nowych doświadczeń, wystartowałam na pierwszych zawodach frisbee, pierwsze pudło, pierwsze starty z Kiwi, pokazy, wyjazdy, podróże. Na prawdę, to co się działo w tym roku to istny kosmos! Szczególnie wakacje były całe zapełnione psimi wyjazdami!

Fot. Zuza Rutkowska

Udało mi się zorganizować aż dwa seminaria - w sierpniu z Paulą Gumińską, a w październiku z Asią Korbal. Na przyszły rok planowane są aż 4, a to chyba jeszcze nie koniec!Mam wiele postanowień na rok 2017, mam nadzieję, że będzie dużo lepszy od tego. Postaram się pisać tutaj częściej, bo w tym roku bloga baaardzo zaniedbałam (w sumie fanpage również).
Wam wszystkim chciałabym życzyć klasycznie wszystkiego dobrego, szczęścia, miłości oraz wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi by spełniać marzenia (a uwierzcie, spełniają się, przykład tego znajdziecie na zdjęciach! ).
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2017! :)Niektóre zdjęcia użyte w kolażu są autorstwa: E.Kaczmarek, Z.Rutkowska, M.Łaś, T.Mońko, W.Leśniewska, Z.Marczuk, M.Marciniak, A.Podlewski, K.Kramek, J.Przepióra, A.Łapińska, N.Szumilas, J.Ukleja, E.Polkowska, Z.Bzdręga, J.Matejek. 

8 komentarzy:

 1. Super aktywny rok u Was. Życzę tradycyjnie - dużo lepszego, 2017 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę widzieć częściej owocki na blogu! Życzę wieeelu sukcesów w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Jeszcze więcej sukcesów! :DD
  Pozdrawiamy, Biscuit Life!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z powyższym komentarzem, jak widać miałyście bardzo aktywny i pracowity rok, a co jeszcze lepsze, spędzony wspólnie całym Waszym trio. ;)
  Ostro wzięłaś w obroty Kiwiczka, jestem pełna podziwu, z malutkiego niesfornego szczeniaczka zaczyna wyrastać wspaniały, wszechstronny pies sportowy, ukłon z mojej strony, serio. ;)

  Życzę sobie częściej móc oglądać Wasze poczynania tutaj, na fp i na żywo, do zobaczenia i szczęśliwego, udanego, nowego 2017 roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten rok będzie jeszcze lepszy, zobaczysz! :D Fajnie masz, że możesz aż tak się rozwijać :/ My ciągle tkwiłyśmy w jakimś swoim punkcie, za to ten rok, myślę, że ruszy w niezłą aktywność :)
  Pozdrawiamy!
  czekoladowy-team.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Rok baardzo udany ! :) Życzę aby rok 2017 był lepszy od 2016 ! :D
  Pozdrawiam, Złoty Pies

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby 2017r był jeszcze lepszy od 2016r - wtedy będzie wspaniale :D
  Pozdrawiamy
  http://aura-i-kompania-na-4-lapach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń