03 listopada, 2016

TOP FOR DOG 2016: Canivera Toy&Mini Adult
Ostatnią już recenzją dla Top For Dog jest recenzja karmy Canivera Toy&Mini. Otrzymaliśmy do testów tylko 2kg karmy, więc nie jestem w stanie dokładnie opisać działania karmy.Skład: szuszony kurczak (30%), kukurydza, ryż (15%), tłuszcz zwierzęcy (z kurczaka)(7,2%), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (4,5%), suszona jagnięcina (4%), olej rybny, pulpa buraczana, suszona cykoria (naturalne źródło FOS i inuliny), witaminy i minerały, siemię lniane, drożdże piwne (naturalne źródło MOS), STPP (tripolifosforan sodu), yucca schidigera, wyciągi roślinne (rozmaryn, winorośl, kurkuma, cytrusy, goździkowiec).

Karma dostępna jest w opakowaniach 2kg i 8kg.
Dla psów powyżej 1 roku życia, o wadze 1-10kg.
Cena karmy wynosi ok.140 zł.Karma ma naprawdę małe granulki - są mniejsze od 1 grosza. Idealnie nadadzą się do zabawek typu kula smakula, czy kong. Nie brudzą rąk, mają dość intensywny zapach.
Warto dodać, że nawet małe opakowanie (2kg) zawiera zamek strunowy, za co daję bardzo duży plus! Cenię sobie to, że mogę karmę bez problemu zamknąć, niż bawić się zakładanie reklamówek na worki z karmą, czy zapinanie klamerkami.

Opakowanie 8kg, dla psa ważącego 7kg powinno nam starczyć na 67 dni.Fidze karma bardzo posmakowała, a że należy do bardzo wybrednych piesków, to warto to dodać. Chociaż u Figi bywa różnie z tolerancją karm, nie pojawiły się żadne rewolucje żołądkowe, oprócz tego sierść dalej jest tak samo jak wcześniej bardzo miękka. 
Strona Top For Dog: wwwtopfordog.pl
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/TOPforDOG/
Strona Canivera: http://www.canivera.pl/
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/CaniveraPolska/

1 komentarz:

  1. My po jednej z karm Canivera niestety mieliśmy rewolucje i problemy z alergią :/

    OdpowiedzUsuń