20 września, 2016

RECENZJA: Obroża paracordowa od ParaDogs


Na początku lipca otrzymałyśmy do testów obrożę z paracordu od fimy ParaDogs.

Fot. ParaDogs

Obroże z paracordu (linki spadochronowej) od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać na niektórych stronach z akcesoriami dla psów typu handmade. Występują w wieluuuuu (uwierzcie!) wariantach kolorystycznych, dlatego też myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie! :)

Fot. Weronika Leśniewska :)

Akcesoria z paracordu nie są już dla nas nowością. Tym razem otrzymaliśmy obrożę od firmy ParaDogs. Przetestowaliśmy ją szczególnie w warunkach wodnych - na wyjeździe do Chorwacji z psami, kiedy to Kiwi spędzała dużo czasu w wodzie.


Po prawie 2 miesiącach używania obroży nie zauważyłam żadnych przetarć na obróżce - cały czas wygląda tak samo. Linki nie zmieniły swojego koloru, nie wyblakły, są wciąż tak samo intensywne. Nie rozciągnęły się (mam psa - parowóz). Okucia nie zardzewiały (a to też jest ważne, bo w jednej z moich obroży, które wzięłam na wyjazd okucia poległy, a były w niej psy tylko 2 razy w wodzie... ) Obroża szybko schnie, piasek, który przyczepia się do niej, gdy jest mokra odpada po wyschnięciu. :) Była prana w pralce z ubraniami.
Końcówki linek są zgrzane, więc nie wychodzą z niej żadne nitki.


Dodatkowo do obroży otrzymałyśmy zawieszkę, na której widnieje imię psa. Stanowi bardzo ładną ozdobę, nic się z nią nie dzieje - linka się nie rozciągnęła, nie straciła koloru. :)


Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry. Na odpowiedź nie trzeba czekać długo, chętnie pomogą, doradzą w wyborze. :)Jedyna uwaga dla kupujących - dobrze mierzcie swoje psy, bo niestety nie mają one regulacji.

Fot. Weronika Leśniewska
             
Cena za obróżkę waha się pomiędzy 25, a 35 zł w zależności od rozmiaru. :)
https://www.facebook.com/ParaDogs.ParaDogs/?fref=ts ← zajrzyjcie koniecznie na FanPage ParaDogs! :) Znajdziecie tam obroże na zatrzask, półzaciskowe, smycze, szarpaki polarowe, a nawet szelki!!!

7 komentarzy:

 1. Obroża piękna, a Kiwi ślicznie w nij wygląda <3

  Zapraszamy na nowy post
  daisysportingyork.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Obiecałam sobie, że dwie obroże w zupełności mi wystarczą (jedna stara, druga dwumiesięczna) ale obroża z paracordu kusi nawet samym wyglądem... :)
  Zawsze wydawało mi się, że jest twarda i nieprzyjemna w dotyku, a jedynie fajnie wygląda, ale moje obawy zostały rozwiane, teraz mam kolejną rzecz do listy ,,must have'' :D

  OdpowiedzUsuń
 3. My mamy smycz i tez bardzo polecamy ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, takie rzeczy są mega. Chciałabym kiedyś zrobić sobie taki zestaw własnoręcznie by nie wydawać miliony monet.. :D Może mi się uda :)
  Pozdrawiamy, Biscuit Life.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka obroża wygląda świetnie. I cena jest nawet w miarę przystępna.

  OdpowiedzUsuń
 6. My z tej firmy posiadamy obrożę i smycz. Również gorąco polecamy!! <3

  http://skundlowani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna obroża,a Kiwi wygląda w niej świetnie! :D
  Pozdrawiamy i zapraszamy w wolnym czasie do nas ironniesamowitypies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń