19 czerwca, 2014

Seminarium agility z Iwoną Gołąb i nowości. :D

Hej! :)
Po prawie miesięcznej przerwie wracamy! :D Taka przerwa chyba dobrze nam zrobiła - mam nareszcie o czym pisać i mam nadzieję, że was nie zanudzę. ;)
Na początku dodam, że zdjęcia nawet mi się podobają, ale niestety brak podpisu i 0 obróbki. :P A powodem jest brak laptopa ... na najbliższe 2 tyg., możliwe, że na dłużej, ponieważ zawsze, kiedy chcę go użyć musi się zepsuć. :P Bo ja zawsze mam takie szczęście! xDSeminarium agility z Iwoną Gołąb 14.06

Nasze pierwsze seminarium w życiu. Cieszę się, że padło na Iwonę - nie żałuję. P. Iwona to bardzo ciepła, sympatyczna osoba. Podchodzi do każdego indywidualnie. Dobrze tłumaczy. Wspaniała osoba. 
Seminarium było organizowane przez nasz klub, czyli mogli w nim uczestniczyć tylko klubowicze i kursanci. Razem miałyśmy 3 sesje, dość długie, bo jedna nawet miała ok. 25-30 min. :)
Wszystko popsuła pogoda. Na miejscu byłam od 14.30 do ok. 22.00. Co jakiś czas padał deszcz, a temperatura wynosiła 9 st.C. Ale dałyśmy radę! :) Figa dzielnie siedziała w swojej "willi". xD W prawdzie był znowu problem z zabawkami, ale kurczak potrafi zdziałać cuda. ;D
Z seminarium wyniosłam dużo, bardzo dużo. Wiem m.in. w jaki sposób mam się bawić z Fiśką, pracować nad wyłączaniem się, czy też co mam robić, gdy pies podczas treningu mnie nie słucha.
Jeśli mój klub będzie organizować kolejne seminarium z P. Iwoną - bez wahania się zapiszę. Jeśli ktoś się waha, czy pojechać na seminarium właśnie z Iwoną, to naprawdę - warto. :) Nie pożałujecie. ;)
A ja dziękuję P. Iwonie za tyle cennych rad! :)

Słit focia z P. Iwoną. xDD

A co u nas?
Cieszę się, że w końcu będą wakacje. 10 miesięcy siedzenia w szkolnych ławkach mnie dobija. :P A taka prawda, że pół naszego życia spędzamy w szkole/pracy. :P Na wakacje mam dużo planów. Ogólnie będą bardziej aktywne niż w tamtym roku. Mam w planach kilka wyjazdów nad morze i mam nadzieję, że pokażę Fidze, że w wodzie się nie utopi. :P
1.08 mamy seminarium sztuczkowe z Patrycją Kowalczyk. :D Bardzo się cieszę. Już od jakiegoś czasu 'polowałam' na jakieś seminaria z Patrycją w Trójmieście i okolicach, a tu się udało, że tak blisko, bo niecałe 15 min, jazdy samochodem od nas! :D
Oczywiście będziemy na DCDC w Sopocie. Będziemy raczej w niedzielę. Chciałabym być obecna podczas dwóch dni, ale niestety ... nie damy rady. :( 
W weekend w Gdyni (dokładnie na Kolibkach) będą organizowane zawody agility, obedience oraz wystawa psów. :) I to wszystko w jednym miejscu. :D Mam w planach spotkać się chociaż z Martą od Fado i Merci oraz innymi osobami. :D Kolejny weekend spędzony we wspaniałym towarzystwie. :D Oczywiście będę pomagać przy obsłudze. :D


Ostatnio zakupiłam obrożę Foresto, smaczki Brita, kości prasowane, kostki wapienne owinięte kurczakiem oraz a'la frisbee świnkę. :D
Pod koniec miesiąca spodziewajcie się postu, w którym pokażę nasze zabawki. :D Chciałabym zrobić post, w którym bym pokazała całe nasze wyposażenie, niestety za dużo jest tego. :P

Ząbki <3

Przypominam o konkursie [KLIK] !!!! :D

2 tyg. temu był nasz ostatni trening agi. ;c Tydzień temu semi, a w ten weekend zawody agi organizowane przez nasz klub. Robimy sobie miesięczną przerwę, a niedługo wyjaśnię dlaczego. ;) 
Figa zaczyna ładnie pracować. Stara się. :) Bardzo się cieszę, widzę wielką poprawę w jej zachowaniu i nie tylko. :D


To na tyle. Kolejnego postu możecie się spodziewać w niedzielę. :D
Życzę udanego długiego weekendu! :D
Pozdrawiamy! :)
Nina&Figa

Latający dywan B|

Ziąąą ;3


Mały downik <333


Canna <3

Odpoczynek po sesji. :D

Draka <3


Diamond <3

Yessi <3
18 komentarzy:

 1. Gratuluję takich postępów :). Sama bardzo chciałabym pojechać na takie seminarium, ale na początku chyba wolę zainwestować w spotkanie z behawiorystą. Śliczne zdjęcia wam wyszły, a plany macie bardzo ciekawe

  Ps. Piszę jako anonimowy, bo jestem u dziadków i nie chce mi się logować :/. Hania :)

  H&F
  jaimojaspanielka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo... My też będziemy na DCDC w Sopocie. :D I w ten weekend na wystawie i zawodach. ;) Bo muszę wystawić Maybe brata. ;p Mam nadzieję, że się spotkamy. :D
  Pozdrowienia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne zdjęcia.:) Niektóre śmieszne, wszystkie urocze, słodkie i śliczne :D A jak wstawiasz na fb zdjęcia, to radzę ci podpisywać, bo ostatnio jest tam jakaś moda na zakładanie nowych stronek, na których dają zdjęcia twojego zwierzaka i piszą, że to ich. :P I wymyślają im jakieś nowe imienia, także na fejsa, to radzę ci podpisywać. ^^
  To co masz robić, kiedy Figa by cię nie słuchała na treningach? Powiesz? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, słyszałam o tym, ale na razie nie mam w czym podpisywać. ;)
   Nie mogę pisać, sorki. :P

   Usuń
  2. Dlaczego nie możesz pisać ? O.o

   Usuń
  3. Eeee... bo placilam za rady, jeśli ktoś też chce wiedzieć niech się wybierze na seminarium lub poczyta w internecie. Nie będę sprzedawać wiadomości jak wolna Europa. ;)

   Usuń
  4. Spoko, nie musisz pisać. ;)

   Usuń
 4. Gratuluję postępów :)
  Canna i Yessi <3

  OdpowiedzUsuń
 5. lepiej jest pisać radziej,a z sensem niż często,a tak na prawdę o niczym. :) fajnie że mogłyście uczestniczyć w seminarium.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy !

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę seminarium!
  I fajne buty :D
  (daisy-yt.blogspot.pl/)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę,że wszystko udane. Czemuż tylko mnie nie zabrałaś? :( Marzę o takim czymś lecz Częstochowa o takich rzeczach nie myśli... Za to w następnym poście chcę widzieć jakie plany na wakacje B|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Częstochowie jest tyle psich semi że masakra, a ty narzekasz.. Nawet w sierpniu będzie frisbee&agi z Paulą Gumińską..

   Usuń
 8. Fajnie wam było na tym semi:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcie "Latający dywan" jest super, gratuluję uchwycenia tego momenetu :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Super,że seminarium się udało. Świetnie jest popracować z kimś z tak dużą wiedzą :). A seminarium sztuczkowe to już w ogóle super :D. Jak Emet będzie bardziej ogarnięty przy psach to możemy zacząć też jeździć :).
  Cały czas mam dylemat odnośnie tych jutrzejszych zawodów i chyba w końcu nie będę, za to DCDC już dawno sobie obiecałam i jeśli nie będę musiała nigdzie jechać to na pewno będę i wtedy się zobaczymy ;).
  Fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jejku ale musiało być super <3
  Fajnie, ze wszystko poszło po waszej myśli i ze Figula się ładnie spisała :)

  OdpowiedzUsuń
 12. jestem setną obserwatorką :D Super zdjęcia moja koleżanka mówi że dobre są tylko obiektywy z takim czymś na końcu obiektywu https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_Ucsg8_IswoqlXQK19Oxlq5bYp2SOEUMPb0ZxTGrRuws8GUru ale gdyby zobaczyła twój aparat padłaby ;) tak wgl wiem że zmyślała bo nawet Alicja Zmysłowska ma bez tego nie wiem czy widziałaś jej

  a no i zapraszamy http://tinamaltanczyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń