26 stycznia, 2014

Śnieeeeeg!!!

Na początku chcę was przeprosić, że dawno nie pisałam żadnego postu, ale nie miałam weny ;p.Przepraszam, że nie komentuję wszystkiego - z telefonu ciężko tak wszystko ogarnąć. Obiecuję, ze jak już będę miała laptop nadrobię to wszystko! Ale ze wszystkim jestem na bieżąco! :)
Jeśli chodzi o konkurs to wyniki postaram się jutro wstawić - wczoraj nie mogłam bo byliśmy u znajomych, a dzisiaj miałam meega zawrót głowy i dopiero teraz mogę spokojnie usiąść i napisać coś :). Usiądę z rodzicami i siostrą i wybiorę magiczną 3-kę :D. 1 miejsce ja wybieram, 2 - moja mama, 3 - mój tata, a 4 - moja siostra :3 Tak aby było sprawiedliwie, ale oczywiście mój konkurs - ja decyduję :P Nagrody niby znam, ale nie do końca, jutro z wynikami również podam zwycięzców ;). Dobra, kończę ogłoszenia parafialne xD.
A co u nas? 1 tydzień ferii minął tak szybko, że zaraz się obejrzę i będę siedzieć w szkole ;c. Ehhh ... życie. Nad sztuczkami dużo nie pracujemy, nadal myślę co tu zrobić. Bardziej po prostu szlifujemy, bo niektóre sztuczki umie, ale nie umie xd.
Tytuł mówi sam za siebie - jest śnieg! :) Marzyłam o wyjściu na długi spacer ... niestety. Prawie większość czasu spędzamy w domu, bo jak nie pada śnieg to -20°C. Jednak udało mi się zrobić kilka zdjęć na dworze.
W piątek przy okazji kupiłam Figusi paczkę Let's Bite :)

Nie ma to jak jeść opakowanie! ;3


27 lutego będą Figi 3 urodzinki. Z tej okazji postaram się wrzucić jakiś filmik - mam nadzieję, że do tej pory będę miała znów mój laptop. Od kwietnia nie wrzucałam żadnego filmiku na YT, bo nie mam czasu, a po drugie tak jakoś ... nie chce mi się :P Już jutro postaram się zacząć coś nagrywać :). Tym razem nagram kamerą, aby jakość była lepsza, bo z aparatu filmiku są jako takie. A z kamery powinno być git. :3
No to co ... ja się już nie rozpisuję, zaraz siadam i będę wybierać już zdjęcia. :) 
Pozdrawiamy!
N&F
8 komentarzy:

 1. U mnie też już śnieg :) Fany post. Super zdjęcia. Życzę fajnych urodzinek i przedwczesne "Sto lat" :)
  www.pamietnik-bianki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. I u nas snieg, już od kilku dni.
  Przedostatnie zdjecie mi się bardzo podoba :D
  Pozdrawiamy. Karolina i Luna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie kupujesz te smaki?:) U mnie śnieg już od początku stycznia.^^

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie duuużo duzo sniegu ^^
  Czekam na film :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zdjęcia :D
  Czekam na filmiki ;3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam tyle śniegu ile Ty :) od tygodnia ;) Czekamy na filmik.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę że u Was też napadało :) faktycznie, takie mrozy to przesada

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie śnieg właśnie stopniał. Oby spadł do 15 lutego (zaczynają mi się ferie).

  OdpowiedzUsuń