10 listopada, 2013

Psie szczęście

Nie ma to jak smakołyk :D Dzisiaj byliśmy w Gdańsku. Miałam kupić dużo, ale krótko mówić kupiłam 3 rzeczy, za które dałam, więcej niż 50 zł ... Kupiłam obroże doskonale pasującą do smyczy tej nowej, nowy płyn do przemywania oczów Fisi i przysmaki MACED. ;) Najdroższy był płyn do przemywania oczów ... Może mało, ale wystarczająco. I tak teraz spodziewamy się kilku paczek, więc po co miałam kupować więcej? :) I tak we wtorek coś kupię, bo chcę zajączkowi kupić szeleczki ;) Dzisiaj widziałam takie superowe w TK MAXX po 30 zł nie drogo, a dobrej firmy i bardzo dobre ;) Niestety był tylko rozmiar M i L, a ona powinna mieć S :c Wgl. była tam zabawka KONG'a po 13 zł taki jakby robaczek z polaru ;) Bardzo fajny, ale nie kupiłam, ponieważ my mamy szarpak polarowy ;) Zdjęć nie mam dużo, bo teraz robiłam. Jutro mam nadzieję, że wreszcie pójdę nad zamek :D I zrobię zdjęcia :D Dobra. Ja kończę, bo nie mam po co rozpisywać się o zakupach ;) No dobra ;) To papa :) Cieszcie się dzisiejszymi zakupami :D Jutro lepsze zdjęcia :)

Dzisiejsze zakupki :DOd lewej obroża, od prawej smycz :D Prawie identyczne kolorystycznie, nie? :D

A tu taka Finia, która żre nowego smakołyka :D

9 komentarzy:

 1. Śliczna obróżka :)
  Niestety psie rzeczy są często bardzo drogie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe :D Dzięki :) No wiem ... w tym miesiącu wydałam ok 250 zł na Figę ... :/ Ale czego nie robi się dla uśmiechniętej mordki ... :D

   Usuń
 2. Mam pytanie, do czego służy ten płyn do przemywania oczów? :) Co on powoduje? :)


  Ps. Tu właścicielka Mini- Sznaucerki Miniaturowej ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chodzi o to że jak są te ,,strupki'' przy oczach to je sie tym przemywa? :)
   Bo mam z Mini ten problem i musze jej to wycinać, a to bezpieczne chyba nie jest :/

   Usuń
  2. Ojjj ... nie wycinaj! Ten płyn kup i będzie po sprawie ;) Wydasz 30 zł, a starczy na długo i obędzie się bez obcinania ;)

   Usuń
  3. Aha :) Dziękuję bardzo! :)

   Usuń
 3. Ile kosztował płyn do przemywania oczu? Jak z niego korzystać itp. napiszesz mi o tym? Zastanawiam się, może kupię takie Nutce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płyn kupiłam w Zoo Karinie i kosztował chyba 30 zł ;) Na gazę lejesz trochę płynu do oczu i przecierasz okolice oczu ;) Wtedy rozpuszczają się trupki takie pod oczami ;) Ja co jakieś dwa dni przecieram ;) Zakup warty uwagi ;)

   Usuń