18 sierpnia, 2013

Smakołyki :D

Hej! Jutro jedziemy kupić Fidze dużo smakołyków :) Figusia tak szybko zżera te smakołyki, ze już się skończyły xD Nie no dobra ... ja jej daję, a ona zjada ... :D Nie no po prostu jej już skończyły i muszę jej kupić znów kolejne paczki :) No i kupujemy jej Mix mięsnych przysmaków firmy MACED, które Figa uwielbia <3 To one:

Oraz takie kawałki kurczaka, firmy Brit :) Szczerze mówiąc jeszcze ich nie kupowałam, ale słyszałam, że są dobre ;) Sprawdzone to są te smakołyki firmy MACED, ponieważ Figa je je od maluszka, więc szczerze polecam :) A jeśli te Figuni posmakują to dodam ją na listę polecanych karm, smakołyków, karm itd. :) A tak wygląda opakowanie:
Oraz kupimy jej wapienną kość, ponieważ ostatnio kupiłam jej gdzieś pod koniec czerwca, a teraz jest już prawie połowa sierpnia, a Figa znów wszystko zaczyna gryźć ... korę, patyki i wgl. ... No, a jak kość wapienna wygląda to każdy wie, ale jak już wstawiam zdjęcia to tej kości też wstawię :)


A teraz przechodzimy do dzisiejszego dnia ... próbuję przypomnieć Fidze łapanie frisbee, ale ona nic nie pamięta ... w sensie biegnie za frisbee i czeka aż ono spadnie, a nie łapie go w powietrzu :c Mam nadzieję, że sobie przypomni i będę mogła wstawić zdjęcie na bloga oraz mój kanał na YT ... :) Ale miejmy nadzieję, że sobie przypomni :) Tutaj zdjęcie z dzisiejszego dnia:A jeśli mogę się ... pochwalić opanowałam jeden z trudniejszych rzutów we fristylee, więc tutaj wstawiam tutaj króciuteńki filmik :) No ... chyba jakoś nie jest źle ;) Przynajmniej jakoś się odbija :D Ten rzut nazywa się Skip :)                                      


Zapraszam do przesyłania zdjęć na konkurs :) 
Pozdrowiam;
Nina & FigaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza